Монополіст Черкасиобленерго сплатив штраф до Державного бюджету України

ПАТ «Черкасиобленерго», оштрафоване Черкаським тервідділенням АМКУ за зловживання монопольним становищем, заплатило 68 000 грн.

Так, постачальник електричної енергії за нерегульованим тарифом звернувся до органу Комітету з заявою щодо неправомірних дій з боку ПАТ «Черкасиобленерго». За результатами розгляду цієї заяви тервідділення АМКУ розпочало розгляд справи за ознаками вчинення порушення ПАТ «Черкасиобленерго» законодавства про захист економічної конкуренції.

Як встановили черкаські антимонопольщики, ПАТ «Черкасиобленерго» не дотримало строку надання постачальнику електричної енергії за нерегульованим тарифом договору на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та необґрунтовано відмовило в укладенні зазначеного договору. Такими діями, як зазначає орган Комітету, товариство створило заявнику перешкоди доступу на ринок постачання електричної енергії Черкаської області.

Відповідно за порушення законодавства про захист економічної конкуренції Черкаське тервідділення АМКУ оштрафувало ПАТ «Черкасиобленерго» на 68 000 гривень, які товариство і сплатило до Державного бюджету України.

Рекомендовані публікації

Додати коментар