Скарга, подана після кінцевого строку подання пропозицій, залишається без розгляду

Так, до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель  звернулось ТОВ «АМ Інтегратор Груп» щодо порушення замовником – Міністерством оборони України – порядку проведення процедури закупівлі сканерно-плотерної системи «Сканкарт» (або еквівалент). Вартість процедури закупівлі становила 5 999 386 грн.
Суб’єкт господарювання у своїй скарзі повідомляв про встановлення замовником дискримінаційних вимог в тендерній документації.

Відповідно до першої редакції документації, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу, замовник установив кінцевим строком для подання тендерних пропозицій 30.07.2017.

01.08.2017 замовником було внесено зміни до тендерної документації, які при цьому не стосувалися умов, викладених в першій редакції документації, та які оскаржує ТОВ «АМ Інтегратор Груп».
Враховуючи, що товариство подало скаргу до органу оскарження 03.08.2017, отже скаржником порушено строки, що передбачені частиною другою статті 18 Закону.

 

Так, скарги, що стосуються тендерної документації та/або прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, що відбулися до закінчення строку, установленого для подання тендерних пропозицій, можуть подаватись до органу оскарження з моменту оприлюднення оголошення про проведення торгів, але не пізніше ніж за чотири дні до дати, установленої для подання тендерних пропозицій.
Враховуючи порушення строків оскарження процедур закупівель, такі скарги залишаються органом оскарження без розгляду.

Внаслідок цього, Колегія АМКУ 08.08.2017 залишила скаргу ТОВ «АМ Інтегратор Груп» без розгляду, відповідно до частини четвертої статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі».

Рекомендовані публікації

Додати коментар