Скарга повинна містити обґрунтування наявності порушених прав

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель залишила без розгляду скаргу ТОВ «Лейд Груп».

Так, державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» проводить відкриті торги на закупівлю випробувальних та вимірювальних пристроїв та апаратів (зонди вихорострумові). Очікувана вартість закупівлі – 1 242 000 грн. ТОВ «Лейд Груп» оскаржувало встановлення замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації та просило зобов’язати замовника внести зміни до документації.

Законодавство у сфері закупівель передбачає, що скарга повинна містити обґрунтування наявності порушених прав.
Порядок оскарження процедур закупівель та розгляду органом оскарження відповідних скарг визначений статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі».

Колегія АМКУ, розглянувши скаргу ТОВ «Лейд Груп» встановила її невідповідність вимогам частини першої статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме відсутність обґрунтування наявності порушення прав та охоронюваних законом інтересів з приводу рішення, дії чи бездіяльності замовника, що суперечать законодавству у сфері публічних закупівель і внаслідок яких порушено право чи законні інтереси скаржника, пов’язаних з участю у цій процедурі закупівлі, та залишила без розгляду.

Під час подачі скарги до органу оскарження радимо дотримуватись вимог, встановлених законодавством, або звернутись за правовою допомогою до нашої юридичної компанії.

Рекомендовані публікації

Додати коментар