Скаржник переплутав суми оплати за подання скарги

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель припинила розгляд скарги ТОВ «Термокомплекс».
До Колегії АМКУ звернулось ТОВ «Термокомплекс», яке скаржилось на порушення замовником – ПАТ «Укртрансгаз» в особі філії управління магістральних газопроводів «Черкаситрансгаз» – порядку проведення процедури закупівлі робіт з будівництва заводів, установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури.

Відповідно до статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» до скарги, яка подається, має додаватися, зокрема, документ про здійснення оплати за подання скарги до органу оскарження.
Згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 №291 така плата становить:
5 тис грн – у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг, та
15 тис грн – у разі оскарження процедури закупівлі робіт. Плата за подання скарги зараховується до Державного бюджету України.

На засіданні Колегії, яке відбулось 22.09.2017 року і скаржник, і замовник підтвердили, що предметом закупівлі є роботи. Разом з тим, ТОВ «Термокомплекс» подало платіжне доручення про сплату не 15 тис грн, а 5 тис грн, що не відповідає вимогам законодавства у сфері закупівель.

Враховуючи наведене, Колегія АМКУ не розглядала скаргу ТОВ «Термокомплекс» по суті.

Отже, будьте уважні при підготовці пакету документів для оскарження процедур закупівель та оплаті за подання скарги, або зверніться за правовою допомогою до нашої юридичної компанії.

Рекомендовані публікації

Додати коментар