Строк оскарження рішень органів АМКУ є присічним та відновленню не підлягає

Господарський суд Львівської області відмовив ТОВ «Львівавтокомплектація» у задоволені позову проти Львівського тервідділення АМКУ.

Так, ТОВ «Львівавтокомплектація» звернулось до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення органу АМКУ.

Річ у тому, що Львівське тервідділення АМКУ оштрафувало ТОВ «Львівавтокомплектація» на 68 тис грн за зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, яке призводило до нарахування в необґрунтованому розмірі плати за послуги з утримання будинку та прибудинкової території для мешканців будинку, і ущемляло інтереси споживачів, що було б неможливим за умов існування значної конкуренції на ринку.

ТОВ «Львівавтокомплектація» зазначало, що дізналось про таке рішення тервідділення АМКУ лише під час ознайомлення із матеріалами господарської справи за позовом органу Комітету про стягнення штрафу та пені за невиконання цього рішення.

У свою чергу тервідділення АМКУ вказало, що товариство отримало від відомства рішення, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

Суд, розглянувши матеріали справи, та врахувавши докази тервідділення АМКУ встановив відмовити в задоволені позову у зв’язку із пропуском присічного двомісячного строку на оскарження рішення органу АМКУ.

Відповідно до положень ст. 56 Закону України «Про захист економічної конкуренції рішення» та розпорядження органів Антимонопольного комітету України, голів його територіальних відділень є обов’язковими до виконання. Особа, на яку накладено штраф за рішенням органу Антимонопольного комітету України, сплачує його у двомісячний строк з дня одержання рішення про накладення штрафу.
Цей строк не може бути відновлено.

Рекомендовані публікації

Додати коментар