Суб’єкту господарювання не можна губити вимоги від АМКУ

Суб’єкту господарювання не можна губити вимоги від АМКУ

ПП «ТАКСІ-БОЖА КОРІВКА» оштрафоване харківськими антимонопольщиками за неподання інформації на вимогу відомства на 6 800 грн.

Харківське тервідділення АМКУ, у зв’язку з дослідженням ринків послуг таксі та інформаційно-диспетчерських послуг для їх замовлення в межах Харківської області, направило ПП «ТАКСІ-БОЖА КОРІВКА» вимогу про надання необхідної для відомства інформації. Запитувану інформацію слід було надати до органу Комітету в 14-денний строк з дня її отримання, однак підприємство на вимогу відомства не відповіло.

Згодом же антимонопольщики отримали від ПП «ТАКСІ – БОЖА КОРІВКА» пояснення, в яких вказувалось, що причиною неподання інформації, передбаченої вимогою, була її втрата працівниками підприємства.

Отримавши від Харківського тервідділення АМКУ копію вимоги, суб’єкт господарювання надав відомству запитувану ним інформацію.

У свою чергу орган Комітету кваліфікував дії ПП «ТАКСІ-БОЖА КОРІВКА», як порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

І хоч відомство врахувало, що ПП «ТАКСІ – БОЖА КОРІВКА» сприяло розгляду справи, визнало факт вчинення порушення та надало інформацію в повному обсязі, однак підприємству все ж доведеться сплатити штраф за вказане порушення.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар