Суб’єкт господарювання має підтвердити, що заплатив за подання скарги до органу оскарження

Суб’єкт господарювання має підтвердити, що заплатив за подання скарги до органу оскарження

Кошти за подання скарги до органу оскарження надходять до Державного бюджету України.

Антимонопольний комітет України звертає увагу суб’єктів господарювання на те, у зв’язку зі зміною реквізитів рахунків, відкритих в органах Державної казначейської служби України для зарахування плати за подання скарги до органу оскарження, при сплаті коштів за подання скарги слід звертатись до органів Державної казначейської служби України за місцем знаходження платника податків для уточнення реквізитів рахунків.

Також при поданні скарги до органу оскарження, разом із платіжним дорученням, суб’єкту оскарження необхідно надати документальне підтвердження зарахування коштів за подання скарги до органу оскарження до Державного бюджету України.

Таким підтвердженням може бути:

– лист Державного казначейства України (або Державної фіскальної служби України) з підтвердженням зарахування коштів до Державного бюджету України з посиланням на відповідне платіжне доручення суб’єкта оскарження, за яким справлялась плата за подання скарги, або завірена належним чином відмітка зазначених вище установ на платіжному дорученні про відповідне зарахування коштів;

– відмітка кредитної установи на примірнику платіжного доручення, який подається разом із скаргою до органу оскарження, такого змісту «Зараховано в дохід бюджету ___ грн. (дата)». Цей напис скріплюється першим і другим підписами посадових осіб і відтиском печатки кредитної установи з відміткою дати виконання платіжного доручення.

Зазначені документи у PDF форматі разом зі скаргою подаються суб’єктом оскарження до органу оскарження через електронну систему закупівель.

У платіжному дорученні в призначенні платежу слід вказувати:

– за подання скарги відповідно до статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі». Без ПДВ.

Згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 № 291, плата за подання скарги становить:

 • 5 тис. грн у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг, та
 • 15 тис. грн у разі оскарження процедури закупівлі робіт.

Рекомендовані публікації

1 Comment

 • Олена
  24.12.2018

  Доброго дня.
  Чи є випадки, коли колегія АМКУ залишала скаргу без розгляду внаслідок того, що скаржник не надав документальне підтвердження зарахування грошових коштів на рахунок ДКСУ?
  Якщо є, чи можна посилання?
  Наперед вдячна!

Додати коментар