Суб’єкти господарювання ігнорують вимоги Харківського тервідділення АМКУ

Харківські антимонопольщики оштрафували 5 суб’єктів господарювання на 34 000 грн кожного за неподання інформації на вимогу органу Комітету.

Так, 3 жовтня 2017 року орган Комітету оштрафував ПП «Виробнича комерційна фірма «Оксамит», ТОВ «ПАРИТЕТ МЕБЛІ», ФОП Коробку Ю.І., ФОП Мимрікову Р.Є. та ФОП Бондаренка В.В. за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, яке передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

Всім переліченим суб’єктам господарювання тервідділення АМКУ, здійснюючи дослідження на предмет наявності або відсутності ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях учасників торгів, проведених різними замовниками у лютому цього року, надсилало вимоги про надання необхідної для відомства інформації.

Однак ПП «Виробнича комерційна фірма «Оксамит», ТОВ «ПАРИТЕТ МЕБЛІ», ФОП Коробкою Ю.І., та ФОП Бондаренком В.В. вимоги не були отримані, а ФОП Мимрікова Р.Є. відмовилась отримувати вимогу.

Тоді тервідділення АМКУ, у встановленому законодавством порядку, у разі, якщо вимогу про надання інформації неможливо вручити за останнім відомим місцем проживання фізичної особи, вона вважається такою, що вручена адресату, через десять днів з дня опублікування в газеті «Урядовий кур’єр» або в друкованому виданні відповідної обласної ради, опублікувало інформацію про всі вимоги в газетах.
Однак і після цього жодної відповіді від суб’єктів господарювання до органу Комітету не надходило.

Харківські антимонопольщики на минулому тижні кваліфікували дії ПП «Виробнича комерційна фірма «Оксамит», ТОВ «ПАРИТЕТ МЕБЛІ», ФОП Коробки Ю.І., ФОП Мимрікової Р.Є. та ФОП Бондаренка В.В. як інформаційне порушення законодавства про захист економічної конкуренції та оштрафували кожного із суб’єктів господарювання на вказану суму.

Рекомендовані публікації

Додати коментар