Суд підтвердив, що ТОВ «Імекс-груп ЛТД» має сплатити штраф та пеню

Суд підтвердив, що ТОВ «Імекс-груп ЛТД» має сплатити штраф та пеню

Господарський суд Дніпропетровської області повністю задовольнив позовні вимоги Волинського тервідділення АМКУ.

Так, у травні 2018 року орган Комітету визнав, що ТОВ «Імекс-Груп ЛТД» вчинило порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів відкритих торгів із закупівлі частин гірничодобувного та будівельного обладнання, проведених у лютому 2017 року Державним підприємством «Волиньвугілля». За вчинення цього порушення відомство і оштрафувало товариство на 34 000 грн.

Однак ТОВ «Імекс-Груп ЛТД» не сплатило вказаний штраф, а також не скористалось своїм правом на оскарження рішення тервідділення АМКУ. Оскільки ж суб’єкт господарювання не сплатив штраф у двомісячний строк з дня одержання рішення, то відомство, відповідно до норм чинного законодавства, нарахувало йому ще й пеню у розмірі 34 000 грн.

У свою чергу Господарський суд Дніпропетровської області зазначив, що оскільки до цього часу товариство штраф та пеню не сплатило, рішення органу Комітету в суді не оскаржувало, а перебіг встановленого законом двомісячного строку для його оскарження вже сплив то, позовні вимоги тервідділення АМКУ і підлягають задоволенню в повному обсязі.

Рекомендовані публікації

Додати коментар