Суд підтвердив, що виробник сухариків-грінок вводив споживачів в оману

Суд підтвердив, що виробник сухариків-грінок вводив споживачів в оману

Господарський суд Дніпропетровської області відмовив ТОВ «СНЕК ЕКСПОРТ» у задоволені позову про визнання недійсним рішення Дніпропетровського тервідділення АМКУ.

Так, ще в минулому році, АМКУ встановив недобросовісну конкуренцію дніпропетровського виробника сухариків-грінок за що той і отримав штраф у 68 000 грн та зобов’язання щодо припинення поширення інформації, що вводить в оману.

У свою чергу суд ознайомившись з матеріалами справи вирішив, що орган Комітету прийняв рішення відповідно до норм матеріального та процесуального права, в межах своєї компетенції, а висновки викладені в рішенні відомства відповідають обставинам справи і є об’єктивними та неупередженими. Також, як зазначає суд, відсутні підстави, які передбачені статтею 59 Закону України «Про захист економічної конкуренції», для визнання такого рішення недійсним.

Тобто, як встановив суд першої інстанції, позовні вимоги ТОВ «СНЕК ЕКСПОРТ» не підлягають задоволенню, оскільки є необґрунтованими та не підтверджуються жодними доказами, і відмовив товариству в задоволенні позову у повному обсязі.

Рекомендовані публікації

Додати коментар