Суд задовольнив позов органу АМКУ про стягнення штрафу та пені з недобросовісного конкурента товариства “Рехау”

Господарський суд Львівської області задовольнив позов Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про стягнення штрафу та пені у загальній сумі 136 000 грн з товариства з обмеженою відповідальністю “ВАЙНЕС  ГРУП” (м. Львів) та зобов’язання припинити порушення.
15.08.2017 рішення суду набрало законної сили.

Так, Київське територіальне відділення Антимонопольного комітету України в вересні 2016 року прийняло рішення про недобросовісну конкуренцію товариства з обмеженою відповідальністю «Виробнича Компанія РЕХАУ» у вигляді неправомірного використанняє позначення “РЕХАУ” та “REHAU” без дозволу (згоди) ТОВ «РЕХАУ», яке раніше почало використовувати їх у господарській діяльності, що може призвести до змішування з діяльністю цього суб’єкта господарювання.
За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції на відповідача було накладено штраф у розмірі 68 000 грн, а також зобов’язано відповідача у двомісячний строк припинити порушення шляхом вилучення з назви товариства та доменного імені сайту торговельних знаків “РЕХАУ” та “REHAU”.

ТОВ  “ВАЙНЕС  ГРУП” не оскаржувало рішення органу АМКУ. Також не було й сплачено штраф у встановлені строки.
У зв’язку з цим, Київське тервідділення АМКУ звернулось до суду із позовом про стягнення 68 000 грн штрафу та 68 000 грн пені. Відповідач в судове засідання не з’явився, відзив на позов не подав, проти позову належним чином не заперечив.

Суд встановив, що ТОВ “Виробнича Компанія РЕХАУ” змінило найменування та зареєстроване як ТОВ “ВАЙНЕС ГРУП”, директором якого з 27.09.2016 року є ОСОБА_3.
Однак, у витязі з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань №1002582882 повне та скорочене найменування юридичної особи англійською мовою LIMITED LIABILITY COMPANY PRODUCTION COMPANY REHAU, LLC PC REHAU.
Отже, відповідач змінив найменування лише українською мовою, при цьому залишивши використання торговельних знаків “РЕХАУ” та “REHAU” в найменуванні англійською мовою та на сайті http://rehau.kiev.ua/ іменує себе як “ООО Производственная Компания REHAU”.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов до висновку про підставність позовних вимог.

Рекомендовані публікації

Додати коментар