Тернопільські антимонопольщики розслідують змову на торгах

Тернопільські антимонопольщики розслідують змову на торгах

Тервідділення АМКУ повідомило, що виявило ознаки порушення в діях учасників торгів, що проводились у 2017 році Управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.

Так, орган Комітету проаналізувавши матеріали торгів, які розміщені у системі «Prozorro», та, з метою з’ясування наявності чи відсутності ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції в діях учасників торгів, надав відповідні вимоги ТОВ «Газ-Пласт-Буд», ТОВ «Тербуд» та ТОВ «Крем Буд».

У свою чергу ТОВ «Газ-Пласт-Буд» та ТОВ «Крем Буд», отримавши вимоги, необхідні відповіді антимонопольщикам не надали, в зв’язку з чим і були оштрафовані відомством загалом на 102 000 грн за неподання інформації на вимоги.

Також орган Комітету вказує, що працівники тервідділення АМКУ провели позапланові перевірки зазначених товариств і за результатами цих перевірок було розпочато розгляд справи про порушення ТОВ «Газ-Пласт-Буд», ТОВ «Тербуд» та ТОВ «Крем Буд» законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Наразі триває розслідування у справі.

Рекомендовані публікації

Додати коментар