Том Круз приїхав в Україну по державну допомогу

Том Круз приїхав в Україну по державну допомогу

Результатом несподіваного візиту до Києва може стати надання американській компанії державної допомоги.

30 вересня 2019 року ЗМІ переповнилися новинами про те, що до Києва несподівано завітав відомий американський кіноактор, кінорежисер, продюсер та сценарист – Томас Круз Мейпотер 4-й, або ж просто – Том Круз.

Яким чином Том Круз стосується державної допомоги, спитаєте ви?

Як виявилося, він приїхав до Києва на запрошення Президента України. Під час зустрічі з президентом Том Круз зізнався, що зацікавився українськими локаціями для зйомок одного зі своїх нових кінопроектів.

Також ми з вами знаємо, що у ВРУ готуються до розгляду у другому читанні проекту Закону України № 1058 від 29.08.2019 «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні» щодо державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених іноземним суб’єктом кінематографії при виробництві (створенні) фільму в Україні».

Попри те, що цей законопроект спрямований на «удосконалення механізмів державної підтримки розвитку кінематографії в Україні», він передбачає надання державної підтримки лише іноземним суб’єктам кінематографії – отримання держдопомоги суб’єктами кінематографії, серед власників, учасників, акціонерів, а також посадових осіб якого є резиденти України, законопроект забороняє.

Детальніше в блозі Євгена Дудника – Керівника напрямку з питань державної допомоги компанії ADS Legal Group

https://blog.liga.net/user/edudnik/article/34668?fbclid=IwAR1zQVWkYSG_l72VNyyMBCwsX9gOdpKAL2x4toRLbxYwS1FIG-DimTfK9zU

Рекомендовані публікації

Додати коментар