ТОВ «Грінекс ЕКО» додало одне платіжне доручення до двох скарг

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель залишила без розгляду скаргу ТОВ «Грінекс ЕКО» у процедурі закупівлі – виконання проектно-вишукувальних та науково-технічних робіт по об’єкту: «Технічне переоснащення філіалу “Завод “Енергія” Київенерго” ПАТ “Київенерго”, замовником якої є КП “Дирекція з капітального будівництва та реконструкції “Київбудреконструкція”. Очікувана вартість – 8 100 000 гривень.

Скаржник повідомляв про порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі та просив скасувати рішення про відхилення його тендерної пропозиції.

Як встановила Колегія АМКУ, до скарги товариство додало копію платіжного доручення від 08.08.2017 № 544. Разом з тим, зазначене платіжне доручення вже було додане до скарги від 08.08.2017 № 238, за якою Колегією прийняте рішення від 15.08.2017 № 5525-р/пк-пз.

У зв’язку з цим додане платіжне доручення не є підтвердженням внесення плати за подання цієї скарги.

Враховуючи наведене, скарга ТОВ «Грінекс ЕКО» не відповідала вимогам частини 1 статті 18 Закону – відсутній документ про здійснення оплати за подання скарги до Органу оскарження, а тому Колегія АМКУ 18.08.2017 залишила скаргу без розгляду.

Рекомендовані публікації

Додати коментар