Товариство «Медгарант» довело неправомірність відхилення його пропозиції Білокуракинською лікарнею

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель зобов’язала замовника скасувати рішення про відхилення пропозиції ТОВ «Медгарант».

Так, до Колегії АМКУ звернулось ТОВ «Медгарант», яке просило переглянути рішення про відхилення його тендерної пропозиції замовником – Білокуракинською центральною районною лікарнею – під час проведення процедури закупівлі системи рентгенівської діагностичної на 2 робочих місця з пристроєм для оцифровування рентгенівських знімків та принтером сухого друку. Очікувана вартість закупівлі4 500 000 грн.

Замовник відхилив тендерну пропозицію скаржника, оскільки його тендерна пропозиція не відповідала кваліфікаційним критеріям, визначеним у тендерній документації, а саме ТОВ «Медгарант» не надано підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів.

За твердженням скаржника, всі документи, передбачені документацією, були подані ним своєчасно у строки та у формі, встановленій замовником.

Орган оскарження за результатом розгляду зазначеного питання встановив, що у пропозиції скаржника містилась довідка про виконання аналогічних договорів, також у складі пропозиції містяться копії договорів, предметами яких є радіологічне устаткування та система рентгенівська POLISTAR M.

Як зазначила Колегія АМКУ, замовник документально не підтвердив, що надані скаржником договори не є аналогічними. Таким чином тендерна пропозиція скаржника була відхилена замовником неправомірно і 03.10.2017 року Колегія АМКУ зобов’язала Білокуракинську центральну районну лікарню скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Медгарант».

Рекомендовані публікації

Додати коментар