Товариства так і не надали запитувану інформацію в повному обсязі

Товариства так і не надали запитувану інформацію в повному обсязі

ТОВ «Пані Аптека» та ТОВ «Фармпланета» оштрафовані на 13 600 грн кожне за подання Київському тервідділенню АМКУ інформації в неповному обсязі.

Обидва товариства брали участь у закупівлі фармацевтичної продукції, проведеної Військовою частиною А4302 (9 військовий госпіталь) за допомогою електронних закупівель «Prozorro».

У свою чергу орган Комітету, для здійснення контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту конкуренції у сфері державних (публічних) закупівель, зокрема під час участі ТОВ «Пані Аптека» та ТОВ «Фармпланета» у вказаній процедурі, надіслав обом учасникам вимоги про надання необхідної для відомства інформації.

Як зазначає тервідділення АМКУ, направлення цих вимог про надання інформації, було спрямовано на забезпечення функцій органів АМКУ та ефективності застосування конкурентного законодавства, а питання, зазначені у вимогах, не потребували здійснення товариствами збору, аналізу та опрацювання інформації від третіх осіб.

Проте обидва суб’єкти господарювання спочатку звернулися з клопотаннями про подовження терміну надання інформації на 45 календарних днів, а потім подали запитувану відомством інформацію, однак не в повному обсязі.

Одночасно, ТОВ «Пані Аптека» та ТОВ «Фармпланета» вказали, що нададуть запитувану, у тих пунктах на які вони не відповіли, інформацію до 29-30 листопада 2017 року. І хоч зазначений строк товариства визначили одноосібно, тобто без звернення до тервідділення АМКУ із відповідним клопотанням, однак і станом на вказану дату відомство так і не отримало необхідної інформації.

Таким чином вказані дії обох суб’єктів господарювання були визнані порушенням, передбаченим пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді подання інформації в неповному обсязі тервідділенню АМКУ у встановлені головою територіального відділення строки, за що товариства і були відповідно оштрафовані.

Рекомендовані публікації

Додати коментар