Товариства, які не надали антимонопольщикам доступу до своїх комп’ютерів, тепер змушені будуть сплатити штраф

Товариства, які не надали антимонопольщикам доступу до своїх комп’ютерів, тепер змушені будуть сплатити штраф

Сумське тервідділення АМКУ оштрафувало ТОВ «Електро ленд» на 23 376 грн та ТОВ «Електротранс-монтаж2» на 68 000 грн за створення перешкод працівникам відомства під час перевірки.

Так, у 2017 році орган Комітету розпочав розгляд справи у зв’язку з наявністю у діях ФОП Біцака В.Ю. та ТОВ «Електротранс-монтаж2» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції під час їх підготовки та участі у публічній процедурі відкритих торгів з предметом «Капітальний ремонт електричних мереж вуличного освітлення по ТП-60 (Вихід № 1): від вул. Сергія Єфремова до вул. Семашка, вул. Василя Капніста, Докучаєва, Осипенко, Попова, Семашка, Слов’янська, Степова, Вербна (Тельмана), Шота Руставелі, провулок Семашка», проведеної Департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради.

І тому, з метою збору доказів у цій справі, тервідділення АМКУ провело позапланові перевірки двох товариств – ТОВ «Електро ленд» та ТОВ «Електротранс-монтаж2».

Проте, у ході проведення цих перевірок, обидва товариства не надали доступу до своїх комп’ютерів, на яких могла зберігатись інформація, що стосувалась предмета перевірки, що, як стверджує орган Комітету, не дало можливості антимонопольщикам виконати завдання перевірки та отримати інформацію, яка могла б стати доказами у справі.

У свою чергу такі дії обох суб’єктів господарювання були кваліфіковані тервідділенням АМКУ як порушення, передбачене пунктом 16 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді створення перешкод працівникам територіального відділення Антимонопольного комітету України у проведенні перевірки, за що товариства і отримали відповідні штрафи.

Рекомендовані публікації

Додати коментар