Товариство, яке не відповіло на вимогу органу Комітету, тепер має сплатити штраф

Товариство, яке не відповіло на вимогу органу Комітету, тепер має сплатити штраф

ТОВ «Супермега-транс» оштрафоване Івано-Франківським тервідділенням АМКУ на 13 600 грн за вчинення порушення законодавства.

Так, Івано-Франківське тервідділення АМКУ у січні 2018 року направило ТОВ «Супермега-транс» вимогу про надання інформації щодо діяльності на ринку роздрібної торгівлі високооктановими, низькооктановими бензинами та дизельним пальним в Івано-Франківській області за 2017 рік.

Для відповіді на вимогу було встановлено термін – 15 календарних днів з дня її отримання, проте у встановлений строк товариство не подало до відомства запитувану інформацію.

Тоді орган Комітету надіслав на адресу товариства ще одного листа в якому повідомлялось про необхідність надання інформації на вказану вимогу та про відповідальність за неподання інформації тервідділенню АМКУ в установлений його головою строк. Проте і після такого листа відомство не отримало необхідної інформації.

Однак згодом, у травні 2018 року, ТОВ «Супермега-транс» повідомило, що не отримано вимогу від органу Комітету, і тому саме невручення поштової кореспонденції стало причиною неподання інформації.

У свою чергу Івано-Франківська дирекція ПАТ «Укрпошта» повідомила, що всі листи від відомства було вручено уповноваженій особі на одержання пошти ТОВ «Супермега-транс».

Таким чином, як зазначають антимонопольщики, розглядом справи доведено, що дії ТОВ «Супермега-транс», які полягають у неподанні інформації на вимогу, є порушенням, передбаченим пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації тервідділенню АМКУ у встановлені його головою строки, за що товариство і отримало відповідний штраф.

Рекомендовані публікації

Додати коментар