УЧАСНИК ПОРУШИВ СТРОКИ ОСКАРЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ ВЕРТОЛЬОТІВ ВАРТІСТЮ 10 МІЛЬЙОНІВ

До Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель звернулось товариство з обмеженою відповідальністю підприємство «Карболайн» (м. Харків).

Товариство оскаржувало рішення про відхилення Військовою частиною 1498 Державної прикордонної служби України (м. Київ) його пропозиції, поданої для участі в процедурі закупівлі  – «Вертольоти та літаки, безпілотні авіаційні комплекси короткої тривалості польоту.

Очікувана вартість закупівлі 10 000 000 грн.

Як встановила Колегія АМКУ, повідомлення про акцепт пропозицій конкурсних торгів товариства з обмеженою відповідальністю «ПФ» було оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу, 07.10.2016.

Таким чином, про порушення своїх прав скаржник ТОВ П «Карболайн» повинно було дізнатись 07.10.2016.

Вихідна дата скарги ТОВ П «Карболайн» – 27.10.2016. Зареєстрована скарга в АМКУ 28.10.2016.

Законом України «Про здійснення державних закупівель» передбачено, що скарги подаються до органу оскарження не пізніше 10 днів з дня, коли суб’єкт оскарження дізнався або повинен був дізнатися про порушення його прав чи законних інтересів прийнятим рішенням, дією чи бездіяльністю замовника, генерального замовника, але до дня укладення договору про закупівлю.

Крім того, датою подання суб’єктом оскарження скарги до органу оскарження вважається дата її реєстрації органом оскарження.

Отже, скарга ТОВ П «Карболайн» була подана з порушенням строків, передбачених Законом України «Про здійснення державних закупівель».

Скаржник ТОВ П «Карболайн» вніс плату за подання скарги до органу оскарження. Однакпорушення строків подання скарги є підставою для залишення скарги без розгляду.

У зв’язку з цим, орган оскарження 01.11.2016 залишив скаргу ТОВ П «Карболайн» без розгляду.

Наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, в тому числі в сфері закупівель. Звертайтесь до нас і ви отримаєте кваліфіковану допомогу з питань проведення закупівель та їх оскарження.

Рекомендовані публікації

Додати коментар