ТОВ “Укренержи Холдинг” не підтвердило повноваження директора

ТОВ «Укренержи Холдинг» не надало документів, що підтверджують повноваження директора укладати договори на суму, яка перевищує 500 000 гривень, відповідно до умов статуту товариства.

Так, до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель звернулось ТОВ «Укренержи Холдинг» з вимогою скасувати рішення про відхилення замовником – ПАТ «Укрзалізниця» – тендерної пропозиції скаржника у процедурі закупівлі товарів, а саме електричної апаратури для комутування та захисту електричних кіл.

Очікувана вартість закупівлі – 10 690 767, 73 гривні, очікувана вартість за лотом № 1, за яким приймав участь скаржник – 1 491 272, 10 гривні.

Скаржник, зокрема, зазначав, що замовником було порушено порядок проведення процедури закупівлі та неправомірно відхилено тендерну пропозицію з підстави ненадання копій документів, що підтверджують повноваження особи підписувати укладати договори.

Замовник своє рішення обґрунтовував тим, що скаржник в складі тендерної пропозиції надав свій статут, в пункті 4.9 якого зазначено, що директор має право без доручення вчиняти дії від мені товариства, зокрема, відкривати і закривати розрахунковий та інші рахунки у кредитних установах, укладати угоди на суму, що не перевищує 500 000 гривень, а за наявності згоди загальних зборів учасників товариства на суму, що перевищує 500 000 гривень. Разом з тим, згода загальних зборів учасників товариства на укладання договору за результатами закупівлі скаржником надана не була, тому пропозиція не відповідала умовам документації.

Враховуючи викладене, Колегія АМКУ 08.08.2017 відмовила ТОВ «Укренержи Холдинг» у задоволенні скарги.

Рекомендовані публікації

Додати коментар