УКРЗАЛІЗНИЦЯ ПОДАЛА СКАРГУ ДО ОКРУЖНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ ЩОДО НЕПРАВОМІРНИХ ДІЙ АМКУ

Філія “Центр забезпечення виробництва” ПАТ “Укрзалізниця” 2 серпня подала позовну заяву до Окружного адміністративного суду України – про визнання протиправним і скасування рішення Антимонопольного комітету України призупинити підписання договору на поставку дизельного палива.

Філія ПАТ «Укрзалізниця» вважає, що АМКУ порушив законодавство, прийнявши до розгляду скаргу ТОВ “ВОГ АЕРО ДЖЕТ”, оскільки на той момент договір між Філією і ТОВ “Торговий Дім” Сокар Україна” був вже укладений.

Так, 20 липня 2016 року Філія ПАТ “Укрзалізниця” акцептувала пропозицію ТОВ “Торговий Дім” Сокар Україна” (товариством буде поставлено залізниці 14087 тонн дизпалива за ціною 17700 грн / тонна з ПДВ).

У зв’язку з порушенням в проведені процедури закупівлі дизпалива, один із учасників процедури закупівлі ТОВ “ВОГ АЕРО ДЖЕТ”, використовуючи своє право на оскарження порядку проведення процедури закупівлі, подав до АМКУ скаргу.

Однак, незважаючи на подання ТОВ “ВОГ АЕРО ДЖЕТ” скарги, Філією ПАТ “Укрзалізниця” було укладено договір ТОВ “Торговий Дім” Сокар Україна”.

Законодавством передбачена заборона для замовника вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо закупівлі, у тому числі укладати договір про закупівлю, у разі прийняття АМКУ скарги до розгляду.

Скарга ТОВ “ВОГ АЕРО ДЖЕТ” була прийнята АМКУ, отже, Філія ПАТ “Укрзалізниця” не мала право укладати договір про закупівлю до прийняття АМКУ рішення за результатами розгляду скарги.

Розгляд скарги ТОВ “ВОГ АЕРО ДЖЕТ” АМКУ відбудеться завтра – 5 серпня о 16-00.

Джерело:http://delo.ua/

Рекомендовані публікації

Додати коментар