Окружний адміністративний суд передчасно повернув заяву Служби автомобільних доріг у Волинській області

Київський апеляційний адміністративний суд 13.09.2017 задовольнив скаргу Служби автомобільних доріг у Волинській області та встановив, що судом першої інстанції передчасно прийнято ухвалу про повернення позовної заяви.

У липні 2017 року Служба автомобільних доріг у Волинській області звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом скасувати рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарги про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Окружний адміністративний суд міста Києва позовну заяву залишив без руху, в зв’язку з тим, що її підписано начальником Служби, але не було надано жодних доказів, що вказана особа є належним представником та займає посаду начальника Служби.
Суд встановив позивачу строк для усунення недоліків до 28.07.2017.  А ухвалою від 31.07.2017 року повернув заяву позивачу, оскільки вказані недоліки не були усунуті у визначений термін.

Однак, в свою чергу, Київський апеляційний адміністративний суд зазначає, що копію ухвали про залишення позовної заяви без руху Служба отримала 25.07.2017, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення, тобто до закінчення строку визначеного судом для усунення недоліків.
27.07.2017 Службою на поштове відділення здано заяву від 26.07.2017 про усунення недоліків позовної заяви, що підтверджується відміткою відділення поштового зв’язку на конверті, тобто до закінчення строку визначеного судом для усунення недоліків.
Зазначена заява вручена уповноваженим представникам суду 04.08.2017.

Враховуючи вищезазначене, колегія суддів встановила, що судом першої інстанції передчасно прийнято ухвалу про повернення позовної заяви. У звзязку з цим, ухвала Окружного адміністративного суду міста Києва була скасована, а справа направлена для продовження розгляду.

Рекомендовані публікації

Додати коментар