В ADS Legal Group знають як перемагати у публічних закупівлях

В ADS Legal Group знають як перемагати у публічних закупівлях

Сьогодні спеціалісти компанії ADS Legal Group розповідали представникам малого та середнього бізнесу Дніпропетровщини про те, як слід правильно працювати з публічними закупівлями.

Так, фахівці компанії, під час свого виступу у м. Дніпро на конференції «Можливості для МСБ у призмі процесів децентралізації», поінформували учасників заходу про особливості системи електронних публічних закупівель в Україні.

Керівник напрямку з питань публічних закупівель ADS Legal Group, Катерина Ларіна, детально розповіла присутнім про особливості на які слід звертати увагу учаснику торгів в тендерній документації та як правильно можна скористатись своїм правом на оскарження процедури закупівлі.

Доповідач приділила значну увагу конкретним прикладам оскарження тендерної документації та детально описала існуючу практику Постійно діючої адміністративної колегії з питань розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель Антимонопольного комітету України щодо розгляду подібних скарг.

Також представники компанії ADS Legal Group відповіли на численні питання учасників заходу, що стосувались сфери публічних закупівель.

Рекомендовані публікації

Додати коментар