В Комітеті провели робочу зустріч щодо дій УДП «Укрінтеравтосервіс»

В Комітеті провели робочу зустріч щодо дій УДП «Укрінтеравтосервіс»

Нещодавно в АМКУ відбулась робоча зустріч стосовно проблемних питань, пов’язаних із проведенням вагового контролю в пунктах пропуску Чоп-Тиса, Дяково, Ужгород, сервісній зоні «Тиса», та стягнення УДП «Укрінтеравтосервіс» плати з перевізників у розмірі 50 грн за письмову інформацію щодо вагових параметрів.

Як повідомляє відомство, учасники зустрічі обговорили такі питання як:

  1. Причини відсутності в пунктах пропуску власних вагових комплексів ДФС.
  2. Невирішення питання демонтажу вагових комплексів УДП «Укрінтеравтосервіс» для можливості встановлення в пунктах пропуску Чоп-Тиса та Ужгород власних вагових комплексів ДФС.
  3. Відсутність належного функціонування роботи митників на пункті пропуску Дяково, у зв’язку з тим, що територія пункту пропуску належить МІУ і перебуває на балансі УДП «Укрінтеравтосервіс».
  4. Відповідність/невідповідність придбаних ДФС вагових комплексів вимогам до них, встановлених власним наказом, що може стати перешкодою для їх монтажу в пунктах пропуску.
  5. Обґрунтованість сплати перевізниками коштів (90 грн) для проїзду вантажного транспорту сервісною зоною «Тиса» та можливість/відсутність можливості проїзду до пункту пропуску, оминаючи сервісну зону.

За словами АМКУ, Державна фіскальна служба України, Міністерство інфраструктури України, УДП «Укрінтеравтосервіс» та перевізники продовжать роботу над пошуком шляхів вирішення порушених питань.

Комітет же у свою чергу вказав, що, з метою підготовки пропозицій органам влади для вирішення проблемних питань, направить додаткові вимоги, проаналізує отриману інформацію та узагальнить нормативно-правові акти.

З презентацією зустрічі можна ознайомитися за посиланням

Рекомендовані публікації

Додати коментар