В Одесі досліджують ринок надання послуг з утримання майданчиків для паркування

В Одесі досліджують ринок надання послуг з утримання майданчиків для паркування

Одеське тервідділення АМКУ повідомило, що проводить дослідження ринку надання послуг з утримання майданчиків для паркування та забезпечення зберігання на них транспортних засобів.

Як повідомляють працівники відомства, рішенням Одеської міської ради №5286-VI від 27.08.2014 р. (зі змінами) був затверджений перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території м. Одеси. Відповідно до цього рішення, на території м. Одеси, кількість вказаних спеціальних ділянок становить близько 1 200, при цьому кількість місць для паркування на цих ділянках становить близько 16 600.

Однак, згідно інформації, розміщеної на сайти Одеської міської ради, 17 лютого 2017 року був проведений конкурс по визначенню операторів майданчиків для платного паркування, при цьому кількість майданчиків для паркування становила 34 ділянки, а місць для паркування 1 393.

Тобто, станом на сьогоднішній день, конкурс по визначенню операторів майданчиків для платного паркування на спеціально відведених земельних ділянках на території м. Одеса був проведений лише на 2,5 %, та за результатами поведеного конкурсу лише 8 % місць для паркування були передані суб’єктам господарювання для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів.20

Ця ситуація зацікавила орган Комітету, і в зв’язку з цим тервідділення АМКУ розпочало відповідне дослідження ринку.

Рекомендовані публікації

Додати коментар