V Ukrainian Antitrust Forum – добра традиція в галузі антимонопольного права

V Ukrainian Antitrust Forum – добра традиція в галузі антимонопольного права

Вчора, 29 травня 2019 року, у м. Києві відбувся п’ятий Ukrainian Antitrust Forum присвячений питанням захисту економічної конкуренції.

Вже п’ятий рік поспіль цей Форум успішно збирає представників державних органів влади, державних і приватних організацій, провідних юридичних фірм та бізнесу для обговорення нагальних питань пов’язаних з розвитком як економічної конкуренції, так і розвитком правозастосовного аспекту конкурентної політики в Україні.

Цього року офіційним партнером Форуму знову виступила юридична компанія ADS Legal Group.

Разом з управляючим партнером ADS Legal Group, Олександром Бондарчуком, фахівці компанії, що були присутні на заході, відвідали всі панельні дискусії Форуму та активно брали участь в обговоренні з іншими учасниками спірних нюансів пов’язаних з конкурентним регулюванням і правозастосуванням законодавства про захист економічної конкуренції.

Зокрема, Євген Дудник, керівник напрямку з питань державної допомоги юридичної компанії ADS Legal Group, будучи одним із спікерів панельної сесії присвяченої державній допомозі суб’єктам господарювання, розповів присутнім про те, як розроблялася та вдосконалювалась система контролю за наданням державної допомоги в Україні. Також Євген Дудник наголосив на тому, що на сьогодні цей контроль, на превеликий жаль, ще не призводить до ефективного використання ресурсів АМКУ на перевірку неналежних повідомлень.

«Це також створює складності для органів, що надають таку допомогу: часто від нерозуміння суті та критеріїв вони просто намагаються убезпечити себе, підкріпивши надану державну підтримку відповідним рішенням АМКУ» – зазначив спікер.

Загалом же учасники Форуму обговорили низку проблемних питань, які пов’язанні з дотриманням норм законодавства про захист економічної конкуренції на провідних галузевих ринках України та на основі конкретних прикладів розбирали з представниками антимонопольного відомства спірні випадки у застосуванні Комітетом тих чи інших законодавчих норм.

Рекомендовані публікації

Додати коментар