Вчасно не сплатили штраф Антимонопольного комітету України? Тоді відомство нарахує вам пеню

Вчасно не сплатили штраф Антимонопольного комітету України? Тоді відомство нарахує вам пеню

Господарський суд Херсонської області задовольнив три позови Херсонського тервідділення АМКУ щодо сплати штрафів та пені порушниками антимонопольного законодавства.

Херсонські антимонопольщики звертались до місцевого господарського суду з позовами про стягнення штрафів та пені з ПрАТ «Херсон-Лада», ТОВ «Профі-центр Інтеграл» та ПП «КП «Центр».
Всі вказані суб’єкти господарювання були оштрафовані антимонопольним відомством за порушення законодавства про захист економічної конкуренції і не сплатили вчасно призначені їм органом Комітету штрафи.

Тому тервідділення АМКУ, відповідно до частини 5 статті 56 Закону України «Про захист економічної конкуренції», нарахувало всім трьом порушникам пеню за несвоєчасну сплату штрафів. Так, відповідно до норм антимонопольного законодавства за кожний день прострочення сплати штрафу стягується пеня у розмірі півтора відсотка від суми штрафу. Розмір пені не може перевищувати розміру штрафу, накладеного на порушника. Суми стягнутих штрафів та пені зараховуються до Державного бюджету України.

Господарський суд Херсонської області 07.11.2017 задовольнив позови органу Комітету щодо стягнення з порушників накладених антимонопольним відомством штрафів та пені.

Рекомендовані публікації

Додати коментар