Відділ освіти в Хмельницькій області відмінив процедуру закупівлі свинини. Пропозицію подав лише один учасник.

Відділ освіти Теофіпольської районної державної адміністрації Хмельницької області 25.03.2017 оголосив про проведення процедури відкритих торгів на закупівлю свинини з очікуваною вартістю 487 500 грн.
Свою пропозицію подав лише один учасник – товариство з обмеженою відповідальністю «Україна 2001» (смт. Теофіполь, Хмельницька обл.) з ціновою пропозицією 483 925 грн.

Разом з тим, Законом України «Про публічні закупівлі» передбачено, що замовник відміняє торги в разі: відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг; неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель; порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом; подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій, а в разі здійснення закупівлі за рамковими угодами з кількома учасниками – менше трьох пропозицій; допущення до оцінки менше двох тендерних пропозицій, а в разі здійснення закупівлі за рамковими угодами з кількома учасниками – менше трьох пропозицій; відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом.

Про відміну процедури закупівлі за такими підставами має бути чітко визначено в тендерній документації.

Вчора Відділ освіти Теофіпольської районної державної адміністрації Хмельницької області відмінив процедуру закупівлі свинини у зв’язку з поданням для участі в ній менше двох тендерних пропозицій.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар