ВІДМІНЕНА ПРОЦЕДУРА ЗАКУПІВЛІ ПОСЛУГ З РОЗРОБКИ ВЕБ-ПОРТАЛУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель зобов’язала Державну службу зайнятості відмінити процедуру закупівлі послуг з розробки веб-порталу державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості».

До АМКУ оскаржило дії Служби товариство з обмеженою відповідальністю «Студія Лимон» (м. Київ). Товариство просило зобов’язати замовника переглянути рішення щодо відхилення пропозиції скаржника та визнати його переможцем тендеру.

Так, ТОВ «Студія Лимон» було визнано переможцем закупівлі, разом з тим, через шість днів після аукціону, тендерний комітет Державної служби зайнятості надіслав повідомлення про відхилення пропозиції скаржника та його дискваліфікації у зв’язку з наступним:

  • Авторизований лист викладений російською мовою;
  • Товариство не надало у складі тендерної пропозиції документи, які підтверджують відповідність технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмету закупівлі, встановленим замовником.

Таким чином, пропозиція скаржника на суму 649 000 грн була відхилена, а прийнятою була пропозиція ТОВ «Компютерні інформаційні технології» (м. Київ) вартістю 1 447 000 грн (різниця 798 000 грн).

Як повідомляв скаржник, ТОВ «Студія Лимон» дійсно надало авторизований лист від ТОВ «Колокол», який був не переведений на українську мову, як оригінал документа, наданий третьою стороною. Вся інша документація у складі тендерної пропозиції була викладена виключно українською мовою.

Щодо відсутності документів відповідності вимогам, то скаржник надав (!) у складі пропозиції довідку про матеріально-технічну базу.

Як встановила Колегія АМКУ, вартість даної закупівлі перевищує 133 тис. євро, отже проведенню аукціону передує етап розгляду замовником пропозицій учасників на їх відповідність тендерній документації. Разом з тим, замовник розглядав пропозиції учасників на їх відповідність після проведення аукціону.

Згідно з поясненнями замовника, останнім були вжиті вичерпні заходи для проведення процедури у відповідності до закону, однак завдяки порушенням з боку майданчика була обрана невірна процедура.

Колегією АМКУ вчора прийнято рішення відмінити процедуру закупівлі послуг з розробки веб-порталу державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості».

Рекомендовані публікації

Додати коментар