Відмінена процедура закупівлі послуг з розроблення дизайну сцени Євробачення-2017

Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» 03.02.2017 оголосило про проведення скороченої переговорної процедури на закупівлю консультаційних послуг у галузях інженерії та будівництва (послуги з розроблення дизайну сцени «Євробачення-2017»). Очікувана вартість – 3 410 000 грн.

Цього ж дня в електронній системі публічних закупівель «Prozorro» було опубліковане повідомлення про намір укласти договір з WIEDER DESIGN (Німеччина) Флоріан Відер.

Разом з тим, відповідно до протоколу засідання тендерного комтітету ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» з питань організації закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для проведення Євробачення-2017 від 24.03.2017 зазначено, що станом на 24.03.2017 з переможцем переговорів WIEDER DESIGN (Німеччина) договір на закупівлю консультаційних послуг у галузях інженерії та будівництва (послуги з розроблення дизайну сцени) не підписано.

Враховуючи положення Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема, відміну переговорної процедури у разі не підписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі, ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» відмінило процедуру закупівлі.

Рекомендовані публікації

Додати коментар