ВІДМІНЕНА ПРОЦЕДУРА ЗАКУПІВЛІ ТРОЛЕЙБУСІВ В СУМАХ ВАРТІСТЮ ПОНАД 36 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель вчора встановила порушення комунальним підприємством Сумської міської ради “Електроавтотранс” процедури закупівлі тролейбусів та зобов’язала підприємство відмінити цю процедуру закупівлі.

Знову дискримінаційний підхід.

До АМКУ 12 вересня звернулось товариство з обмеженою відповідальністю «СП «Янікс». Скаржник вважав відхилення його пропозиції неправомірним та просив зобов’язати замовника скасувати рішення тендерного комітету про відхилення його тендерної пропозиції та допустити його до проведення закупівлі.

У ході розгляду скарги Колегія Антимонопольного комітету України встановила дискримінаційних підхід комунального підприємства Сумської міської ради “Електроавтотранс” під час розгляду та оцінки пропозиції. Так, пропозиції допущених до оцінки учасників не відповідали вимогам документації та повинні були бути відхилені замовником.

Отже, замовником порушено принципи здійснення закупівель – недискримінація учасників, добросовісна конкуренція серед учасників.

Разом з тим, Колегією встановлено, що пропозиція скаржника ТОВ  «СП «Янікс» була відхилена правомірно.

Рекомендовані публікації

Додати коментар