Відповіли не на всі пункти вимоги АМКУ? Очікуйте на штраф!

ТОВ «ВСП КОНСТРАКШН» оштрафоване Харківським тервідділенням АМКУ на 9 тис 150 грн за подання інформації в неповному обсязі.

Харківські антимонопольщики, розглядаючи справу про вчинення ТОВ «ВСП КОНСТРАКШН» та ТОВ «СК СТС» порушень законодавства про захист економічної конкуренції, надіслали до ТОВ «ВСП КОНСТРАКШН» вимогу про надання інформації, яка була необхідна відомству.

Інформацію, передбачену вимогою органу Комітету, товариству необхідно було надати в 14-денний строк з дня її отримання.

Суб’єкт господарювання у свою чергу надав запитувану інформації, однак подав її не в повному обсязі, а, як зазначають антимонопольщики, частково. А саме була відсутня інформація на пункти 1, 4 та 5 вимоги тервідділення АМКУ.

Таким чином Харківське тервідділення АМКУ кваліфікувавши дії ТОВ «ВСП КОНСТРАКШН», як порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки, оштрафувало суб’єкта господарювання на вказану суму.

Рекомендовані публікації

Додати коментар