Відсутність тендерної документації стала причиною відміни процедури закупівлі робіт з будівництва спортмайданчика відділом освіти Вугледара.

Відповідно до Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого Наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 № 35, під час оголошення закупівлі замовник розміщує в електронній системі публічних закупівель інформацію про предмет, очікувану вартість закупівлі, умови договору, порядок і умови проведення закупівлі, строк подання пропозицій, а також вимоги до учасника та іншу інформацію, яка, на його думку, є необхідною для проведення закупівлі.
Інформація, зазначена під час оголошення закупівлі, повинна збігатися з інформацією, що зазначена у прикріплених документах.

Дванадцятого квітня Міський відділ освіти (м. Вугледар, Донецька обл.) оголосив про проведення допорогової процедури закупівлі робіт з будівництва спортивного майданчика для гри в міні-футбол з покриттям «штучна трава» на території Вугледарського навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Вугледарської міської ради Донецької області. Очікувана вартість 290 000 грн.

Свої пропозиції подали два учасники – ФОП Шепітько Євген Геннадійович (м. Харків) з остаточною ціновою пропозицією 277 000 грн, та ТОВ «ІРІТА» (м. Вугледар) з остаточною ціновою пропозицією 277 550 грн.

Проте, своїм вчорашнім рішенням замовник відмінив допорогову закупівлю з причини допущення технічної (механічної) помилки, а саме через відсутність тендерної документації замовника, що унеможливлює подальше проведення процедури відповідно до чинного законодавства.

Рекомендовані публікації

Додати коментар