ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА НАЦГВАРДІЇ ЗОБОВ’ЯЗНА ВНЕСТИ ЗМІНИ ДО ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Сьогодні Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель зобов’язала Військову частину 2269 Національної гвардії України внести зміни до тендерної документації щодо проведення закупівлі авіаційного пального ТС-1 (РТ, Jet-A1) або еквіваленту.

До Антимонопольного комітету України 27.10.2016 оскаржило дії Військової частини товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче об’єднання “Спецпромкомплекс”» (м. Київ).

Переговорна процедура для потреб оборони була оголошена 20.10.2016.  Очікувана вартість 10 000 000 грн.

Скаржник у своїй скарзі повідомив, що оголошення містить вимогу про надання учасником гарантійного листа виробника (якщо учасник не є виробником товару) або офіційного представника на території України, що підтверджує можливість постачання учасником запропонованого товару в необхідній кількості, якості та в потрібні терміни (надати оригінал гарантійного листа).

Як зазначає скаржник, така вимога є дискримінаційною, тому що необґрунтовано звужує коло потенційних учасників відбору до осіб, що є виробниками предмету закупівлі або офіційними представниками виробників.

Одним із принципів здійснення закупівель є недискримінація учасників.

Замовник стосовно визначеної вище вимоги зазначив, що таким чином виробник або офіційний представник виробника підтверджує наявність в нього ресурсів даного палива та спроможність постачання учасником запропонованого товару в необхідній кількості, якості та в потрібні терміни, що в свою чергу не призведе до зриву постачання палива.

Однак, замовник не довів та документально не підтвердив, що гарантійний лист виробника, який вимагався, є гарантією постачання учасником запропонованого товару в необхідній кількості, якості та в потрібні терміни. Колегія АМКУ зобов’язала Військову частину 2269 Національної гвардії України внести зміни до тендерної документації.

Рекомендовані публікації

Додати коментар