Вимоги скарги повинні бути обґрунтованими

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель 22.08.2017 залишила без розгляду скаргу ТОВ «Дніпрозет» щодо порушення порядку проведення процедури закупівлі замовником – КП “Управління по ремонту та експлуатації автошляхів” Дніпровської міської ради – 13 автомобілів спеціальної призначеності (сміттєвозів). Очікувана вартість закупівлі становила 94 675 000 гривень.

Скаржник у своїй скарзі повідомляв про встановлення замовником дискримінаційних умов у тендерній документації.

Як встановила Колегія АМКУ, скарга ТОВ «Дніпрозет» не містила обґрунтування наявності порушених прав та охоронюваних законом інтересів з приводу рішення, дії чи бездіяльності замовника, що суперечать законодавству у сфері публічних закупівель і внаслідок яких порушено право чи законні інтереси скаржника, пов’язаних з участю у процедурі закупівель, отже не відповідає вимогам частини першої статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі».

Відповідно, скарга була залишена Колегією АМКУ без розгляду.

Під час подачі скарги до органу оскарження радимо дотримуватись вимог, встановлених законодавством, або звернутись за правовою допомогою до нашої юридичної компанії.

Рекомендовані публікації

Додати коментар