Вінницькі антимонопольщики тричі оштрафували Укрзалізницю

Вінницьке тервідділення АМКУ оштрафувало ПАТ «Укрзалізниця» загалом на 49 000 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Так, орган Комітету, розглядаючи заяву ТОВ «Аграріко» щодо правомірності дій ПАТ «Українська залізниця» в особі виробничого підрозділу Жмеринська механізована дистанція навантажувально-розвантажувальних робіт регіональної філії «Південно-Західна залізниця» (ВП Жмеринська МДНРР РФ «ПЗЗ») стосовно встановлення вартості послуг з технічного обслуговування засобів ваговимірювальної техніки на 2017 рік, з метою здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції, надіслав товариству вимогу про надання необхідної для відомства інформації.

ВП Жмеринська МДНРР РФ «ПЗЗ» у відповідь на цю вимогу повідомила тервідділення АМКУ, що затвердження та встановлення тарифів на перевезення, послуги, порядок організації діяльності відноситься до компетенції ПАТ «Укрзалізниця». А відтак, обґрунтування, правові підстави або іншу інформацію ВП Жмеринська МДНРР РФ «ПЗЗ» не в змозі надати, оскільки не є розпорядником запитуваної відомством інформації.

Враховуючи необхідність отримання запитуваної інформації для повного та об’єктивного розгляду заяви, тервідділення АМКУ направило вимогу безпосередньо ПАТ «Укрзалізниця».

Однак під час проведення розслідування і ПАТ «Укрзалізниця», і ВП Жмеринська МДНРР РФ «ПЗЗ» вчинили інформаційні порушення антимонопольного законодавства, за що й були оштрафовані відомством загалом на 49 000 грн.

ПАТ «Укрзалізниця» оштрафоване на 7 000 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді подання інформації в неповному обсязі та ВП Жмеринська МДНРР РФ «ПЗЗ» на 42 000 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації на вимогу органу АМКУ у встановлений строк.

Рекомендовані публікації

Додати коментар