Волинські антимонопольщики розпочали розгляд справи проти ПАТ «Волиньгаз»

Волинські антимонопольщики розпочали розгляд справи проти ПАТ «Волиньгаз»

Тервідділення АМКУ побачило в діях товариства ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Так, орган Комітету, розглянувши скарги споживачів послуг розподілу природного газу, розпочав розгляд справи за ознаками порушення законодавства про захист економічної конкуренції у діях ПАТ «Волиньгаз» щодо зловживання монопольним становищем у вигляді створення перешкод у встановленні індивідуальних газових лічильників роторного типу.

Тервідділення АМКУ з’ясувало, що газорозподільне підприємство протягом 2017 року створювало перешкоди мешканцям багатоквартирних будинків у виборі для проектування та встановлення приладів обліку газу, зокрема, лічильників G1,6 ЕГЛ виробництва ПрАТ «Ямпільський приладобудівний завод».

А саме, ПАТ «Волиньгаз» з власної ініціативи перед встановленням всіх приладів обліку газу зобов’язувало споживачів проводити обов’язкову перевірку приладу обліку на відповідність метрологічним характеристикам заводу виробника. За результатами таких перевірок лічильники G1,6 ЕГЛ виробництва ПрАТ «Ямпільський приладобудівний завод» визнавались такими, що не пройшли перевірку та не підлягають встановленню.

Наразі розслідування у справі триває, проте за наявності у споживачів послуг ПАТ «Волиньгаз» інформації, що, на їх думку, може допомогти відомству в проведенні розслідування, орган Комітету пропонує надсилати її на електронну адресу: vl@amcu.gov.ua, або на поштову адресу тервідділення АМКУ: 43025, м. Луцьк, вул. Винниченка, 67.

Рекомендовані публікації

Додати коментар