Вплив комунальних підприємств на викривлення конкуренції

Вплив комунальних підприємств на викривлення конкуренції

21 лютого 2020 року в м. Києві відбулась презентація та фахова дискусія, організована Центром економічної стратегії, на тему: «Як фінансування комунальних підприємств обмежує конкуренцію?» в якій взяв активну участь і фахівець компанії ADS Legal Group.

Під час заходу дослідники зазначили, що в Україні існує понад 13 тисяч комунальних підприємств, діяльність яких нерідко супроводжується певними проблемами.

Після прийняття Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» суспільство отримало можливість дізнатися, на скільки ефективною є державна допомога, яку отримують такі підприємства, та якою мірою вона спотворює конкуренцію.

Однак, впровадження необхідного для цього інструментарію ще не завершено. Керівник напрямку з питань державної допомоги Євген Дудник відзначив, що інформація щодо державної підтримки комунальних підприємств, яка надходить до Антимонопольного комітету України, є неповною та не відображає реальних обсягів державної підтримки комунальних підприємств, а також закликав АМКУ до забезпечення моніторингу та контролю за державною підтримкою комунальних підприємств в усіх регіонах України.

Вплив комунальних підприємств на викривлення конкуренції

Рекомендовані публікації

Додати коментар