Ви можете допомогти АМКУ в проведенні дослідження!

Ви можете допомогти АМКУ в проведенні дослідження!

Антимонопольний комітет України повідомив, що до відомства надходять заяви, зокрема щодо:

  1. Визначення Держпраці державного підприємства «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») єдиним суб’єктом господарювання, що проводить теоретичне навчання кандидатів в технічні експерти з промислової безпеки.
  2. Не відповідності наказу Держгірпромнагляду від 20.12.2006 № 16 «Про затвердження Порядку атестації фахівців, які мають право проводити технічний огляд та/або експертне обстеження устаткування підвищеної небезпеки» (далі – Порядок атестації), яким визначено єдиного суб’єкта, що проводить теоретичне навчання, наказу Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства освіти і науки України від 26.03.200 № 127/151 (далі – Наказ № 127/151), відповідно до положення якого (п. 2.6) перепідготовка і довгострокове підвищення кваліфікації здійснюється шляхом навчання на договірних умовах у вищих навчальних закладах освіти.
  3. Прийняття атестаційною комісією Держпраці рішень про відмову в наданні фахівцям недержавних та державних експертних організацій права на проведення технічного огляду та/або експертного обстеження обладнання за заявленими напрямками діяльності.
  4. Необґрунтованості підстав та мети розширення напрямів діяльності технічних експертів з промислової безпеки (Наказ Міністерства соціальної політики України від 18.05.2017 № 824).
  5. Розміщення відомостей про експертів, які мають право на проведення технічного огляду та/або експертного обстеження, що реєструються ДП «ГНМЦ» та розміщуються на сайті Держгірпромнагляду (Держпраці) лише після укладення договорів з ДП «ГНМЦ» та сплати за включення до реєстру експертів.
  6. Підстав для визначення Держпраці уповноважених організацій на проведення первинного технічного огляду устаткування перед введенням його в експлуатацію; проведення позачергового технічного огляду у разі закінчення граничного строку експлуатації, виникнення аварії або пошкодження, спричиненої надзвичайною ситуацією природного чи техногенного характеру; ведення обліку даних про технічний стан устаткування.

За наявності у вас інформації, що може допомогти АМКУ в проведенні дослідження, Комітет просить надсилати її на електронну адресу: vap@amcu.gov.ua, або на поштову адресу: 03680, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45.

Рекомендовані публікації

Додати коментар