Вимога була вручена неналежному адресату – справу закрито

Вимога була вручена неналежному адресату – справу закрито

Миколаївські антимонопольщики закрили справу проти ТОВ «Сільськогосподарське товариство «Іва – Агро».

Миколаївське тервідділення АМКУ проводивши дослідження ринку надання послуг з набуття в оренду земельних часток (паїв) в межах Миколаївської області надіслало ТОВ «Сільськогосподарське товариство «Іва – Агро» вимогу про надання необхідної для відомства інформації.

Інформацію товариство мало подати протягом 10-ти календарних днів, однак відповіді на вимогу тервідділення АМКУ так і не отримало.

Кваліфікувавши дії ТОВ «Сільськогосподарське товариство «Іва – Агро» як порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки, орган Комітету надіслав товариству подання про попередні висновки у справі.

Однак і цей лист не був отриманий, оскільки ПАТ «Укрпошта» повідомило, що вивіска щодо розташування ТОВ «Сільськогосподарське товариство «Іва – Агро» та абонентська поштова скринька відсутні, договір про доставку поштових відправлень та періодичних друкованих видань з товариством не укладався, а довіреності на уповноважених осіб для одержання реєстрованих поштових відправлень не надавалися. Отже, кореспонденцію неможливо було вручити, у зв’язку з чим вона була повернута відомству (раніше встановленого терміну зберігання).

До того ж тервідділенню АМКУ стало відомо, що вимога про надання інформації була вручена представнику філії ТОВ «Нік-Агро», яка розташована за адресою на яку відомство її надсилало.

Враховуючи ці обставини орган Комітету зробив висновок, що вимога про надання інформації була вручена неналежному адресату, а отже, по незалежним від товариства обставинам воно не могло подати інформацію на вимогу у встановлений головою територіального відділення строк.

Як стверджує відомство за таких обставин є неможливим доведення наявності в діях суб’єкту господарювання порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки, у зв’язку з недоведеністю вчинення товариством порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Таким чином миколаївські антимонопольщики прийняли рішення про закриття провадження у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції без прийняття рішення по суті.

Рекомендовані публікації

Додати коментар