Харківське тервідділення АМКУ оштрафувало порушника на 204 тис. грн. за антиконкурентні узгоджені дії

Харківські антимонопольщики встановили, що ФОП Воробйова К.О. та ФОП Пироженко С.В. у 2015 році узгодили свої дії під час проведення КП «Харківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» процедури відкритих торгів на закупівлю виробів спортивних, виробів з дроту, ланцюгів та пружин, виробів пластмасових інших, з метою забезпечення перемоги ФОП Пироженка С.В.

Переможцем у всіх процедурах закупівель став ФОП Пироженко С.В.
Як встановили харківські антимонопольщики, подані документи готувались учасниками закупівель узгоджено і між ними був присутній обмін інформацією під час підготовки до участі у торгах (довідки та виписки сформовані в один день, обслуговуються в одній банківській установі, пропозиції учасників подані в останній день строку їх подання).

Учасники торгів, узгодивши свою поведінку під час їх проведення, фактично нівелювали конкуренцію, що призвело до несправжнього цінового змагання та спотворення результатів торгів.
Враховуючи, що господарська діяльність ФОП Пироженка С.В. станом на 03.08.2017 припинена, оштрафовано лише ФОП Воробйову К.О. на загальну суму 204 тис. грн.

Відповідно до чинного законодавства ФОП Воробйова К.О. має сплатити накладений на неї штраф та не прийматиме участь у закупівлях для забезпечення потреб держави протягом 3 років.

Рекомендовані публікації

Додати коментар