Харківське тервідділення АМКУ оштрафувало три молочні заводи

ТОВ «МАЛОРОГАНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД» та ТОВ «КЕГИЧІВСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД» оштрафовані на 13 600 грн кожен, а ПАТ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД» на 12 500 за порушення антимонопольного законодавства.

У зв’язку з розглядом справи розпочатої за ознаками вчинення ТОВ «МОЛОЧНИЙ СВІТ» порушення законодавства про захист економічної конкуренції та дослідженням ринків закупівлі молока для промислової переробки, орган Комітету направив трьом молочним заводам вимоги про надання необхідної для відомства інформації.

Інформацію, передбачену вимогами, суб’єкти господарювання мали надати в 14-денний термін з дня отримання. Однак у вказаний строк жоден із молокозаводів не надав відповіді до тервідділення АМКУ, натомість всі вони звернулись до органу Комітету з проханням надати інформацію щодо підстав направлення вимог. Відомство у свою чергу надало відповідну інформація та подовжило всім трьом суб’єктам господарювання терміни виконання.

Проте ТОВ «МАЛОРОГАНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД», ТОВ «КЕГИЧІВСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД» та ПАТ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД» і вдруге звернулись до тервідділення АМКУ з проханням подовжити строк для надання інформації, передбаченої вимогами.

Втім антимонопольщики врахувавши, що для надання інформації, передбаченої вимогами, у молочних заводів і так було близько 40 днів не подовжили строк виконання вимог.

І хоч згодом суб’єкти господарювання надали необхідну інформацію до відомства, все ж орган Комітету визнав, що всі три молокозаводи не надавши інформацію, передбачену вимогою голови тервідділення АМКУ, у встановлений строк, вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки, за що на них і були накладені відповідні штрафні санкції.

Рекомендовані публікації

Додати коментар