ХАРКІВСЬКЕ ТЕРВІДДІЛЕННЯ АМКУ ПЕРЕВІРИТЬ ТВЕРДЖЕННЯ ПРО ФІКТИВНІСТЬ СЕРТИФІКАТУ ТОВАРИСТВА «МИР МАСЕЛ ЛТД»

За результатами розгляду заяви Харківським обласним територіальним відділенням АМКУ  встановлено, що ТОВ  «АВТОТРАК СЕРВІС» та ТОВ  «ТРАК МОТОРС» розповсюджували неправдиву інформації про фіктивність сертифікату ТОВ «ОРГАН З СЕРТИФІКАЦІЇ «ПРОМСТАНДАРТ», виданого ТОВ «МИР МАСЕЛ ЛТД», що могло завдати шкоду діловій репутації товариства.

У зв’язку з цим, адміністративною колегією територіального відділення  розпочато провадження у справі за ознаками порушення ТОВ  «АВТОТРАК СЕРВІС» та ТОВ «ТРАК МОТОРС» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. Розслідування у справі триває.

Дискредитація  суб’єкта господарювання – поширення неправдивих відомостей, пов’язаних з особою чи діяльністю суб’єкта господарювання, які завдали чи могли завдати шкоди діловій репутації суб’єкта господарювання.
За порушення у вигляді дискредитації суб’єкта господарювання, Антимонопольний комітет України може накласти штрафні санкції у розмірі до п’яти відсотків річного доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) суб’єкта господарювання за останній звітний рік
.

Рекомендовані публікації

Додати коментар