Харківські антимонопольщики оштрафували за неподання інформації товариство «МОЛОЧНИЙ СВІТ»

Харківське тервідділення АМКУ, не дочекавшись відповіді на вимогу, оштрафувало ТОВ «МОЛОЧНИЙ СВІТ» на 10 000 грн.

Орган Комітету, здійснюючи дослідження ринків закупівлі молока для промислової переробки, надіслав ТОВ «МОЛОЧНИЙ СВІТ» вимогу щодо надання необхідної для відомства інформації.

Інформацію, передбачену цією вимогою, товариство мало надати в 14-денний термін з дня її отримання, однак через місяць вимога повернулась до тервідділення АМКУ, оскільки вона так і не була отримана суб’єктом господарювання.

Тоді, відповідно до норм законодавства, у разі, якщо вимогу про надання інформації неможливо вручити за останнім відомим місцем проживання фізичної особи, вона вважається такою, що вручена адресату, через десять днів з дня опублікування в газеті «Урядовий кур’єр» або в друкованому виданні відповідної обласної ради.

Тервідділення АМКУ опублікувало інформацію про вимогу в газеті Слобідський край від 30.03.2017 № 25, і відповідно, вона стала вважатися такою, що вручена 10.04.2017.

Однак і після цього жодної відповіді від ТОВ «МОЛОЧНИЙ СВІТ» до органу Комітету не надходило.

Тому, харківські антимонопольщики кваліфікувавши дії товариства як порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки, і оштрафували ТОВ «МОЛОЧНИЙ СВІТ» на вказану суму.

Рекомендовані публікації

Додати коментар