Харківські антимонопольщики знову штрафують за неподання інформації на вимогу

ФОП Кононенко Р.С. оштрафовано на 4 тис 500 грн, а ТОВ «Будівельна компанія «УКРТЕХНОСФЕРА» – на 34 тис грн за неподання інформації тервідділенню АМКУ у встановлені головою територіального відділення строки.

До органу Комітету звернувся депутат Харківської обласної ради, Булах Д.А., який зазначав, що в діях ФОП Кононенка Р.С. та ТОВ «Будівельна компанія «УКРТЕХНОСФЕРА» містяться ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Для перевірки цього твердження, а також у зв’язку з дослідженням ринків послуг з реконструкції нежитлових приміщень, Харківське тервідділення АМКУ направило на адреси обох суб’єктів господарювання вимоги про надання інформації.

Інформацію, передбачену вимогами, ФОП Кононенку Р.С. та ТОВ «Будівельна компанія «УКРТЕХНОСФЕРА» необхідно було надати в 14-денний строк з дня її отримання, однак у встановлений термін орган Комітету не отримав від них жодної відповіді.

Така бездіяльність з боку суб’єктів господарювання була кваліфікована тервідділенням АМКУ як порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

За вказане порушення орган Комітету 19 вересня 2017 року і оштрафував обох суб’єктів господарювання на вказані суми.

Інформаційні порушення законодавства про захист економічної конкуренції тягнуть відповідальність у вигляді штрафних санкцій у розмірі до одного відсотка доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.
Надважливим є гідне опрацювання вимог органів Антимонопольного комітету України та своєчасне подання повної інформації.
Наша компанія надасть послуги з підготовки відповідей на вимоги та запити органів Антимонопольного комітету України.

Рекомендовані публікації

Додати коментар