Харківський національний університет ім. Каразіна зобов’язаний внести зміни до тендерної документації

До Постійно діючої адміністративної Колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель звернулось ПрАТ «Інженерний центр «Укргазтехніка» (м. Харків).

Товариство скаржилось на встановлення Харківським національним університетом ім. Каразіна дискримінаційних умов в тендерній документації щодо закупівлі послуг з реконструкції системи теплопостачання з облаштуванням котельні. Очікувана вартість – 11 500 000 грн.

Скаржник зазначав, що замовником були встановлені дискримінаційні умови в документації, а саме:

  • Досвід виконання аналогічного договору, при чому аналогічний договір за визначенням замовника – договір, за умовами якого учасником поводилось улаштування газової котельні тепловою потужністю більше одного МВт, вартістю не менше ніж 5 000 000 грн.

Скаржник вважав, що замовник умисне обмежив коло учасників лише тими, хто має досвід улаштування газової котельні тепловою потужністю більше одного МВт, вартістю не менше ніж 5 000 000 грн у вигляді одного договору.

Колегія АМКУ встановила, що замовник не довів та документально не підтвердив необхідність встановлення умови щодо наявності в учасника аналогічного договору на улаштування газової котельні тепловою потужністю більше одного МВт, вартістю не менше ніж 5 000 000 грн.

Враховуючи наведене, замовника було зобов’язано внести відповідні зміни до тендерної документації.

Рекомендовані публікації

Додати коментар