Хмельницькі антимонопольщики не пройшли повз «Найнижчі ціни»

Хмельницьке тервідділення АМКУ рекомендувало ФОП Лободі Ю. М. не поширювати інформацію, що вводить в оману споживачів.

Так, працівники органу Комітету під час здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції виявили у м. Хмельницький на фасаді магазину «Автозапчастини», що належить ФОП Лободі Ю. М., банер, яким до відома споживачів доводиться наступна інформація: «Найнижчі ціни».

На запит тервідділення АМКУ, щодо достовірності такого напису, підприємець повідомив, що висновок щодо цін на товари, які реалізуються в магазині, був сформований зі слів постійних покупців магазину, а моніторинг цін ФОП Лободою Ю.М. на аналогічний товар, який реалізується в інших торгівельних точках міста, проводився в телефонному режимі.
Однак, як визначили антимонопольщики, таке твердження підприємця не є належним доказом того, що ціни у магазині «Автозапчастини» дійсно були найнижчими, оскільки зазначене не підтверджено документально.

Таким чином, тервідділення АМКУ трактувало інформацію, яка була розміщена на фасаді магазину «Автозапчастини», як таку, що може ввести споживачів в оману щодо дійсності змісту рекламного оголошення «Найнижчі ціни» та може вплинути на їх вибір щодо придбання автозапчастин саме у цьому торговому закладі і надати йому переваги над іншими суб’єктами господарювання, які здійснюють торгівлю аналогічними товарами.

Відповідно, орган Комітету надав суб’єкту господарювання обов’язкові для розгляду рекомендації, згідно з якими ФОП Лобода Ю. М. має здійснити заходи щодо припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Рекомендовані публікації

Додати коментар