ЯК ВІДСУТНІСТЬ РЕЄСТРУ НАДАНИХ ДОКУМЕНТІВ ВИЗНАЧИЛА РЕЗУЛЬТАТ ПРОЦЕДУРИ ЗАКУПІВЛІ

До Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель звернулось товариство з обмеженою відповідальністю «Стартрейдінг» (м. Київ).

Товариство оскаржувало неправомірне відхилення Управлінням освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві Державної адміністрації його пропозиції, поданої для участі в процедурі закупівлі яловичини охолодженої.

Як встановила Колегія АМКУ, пропозиція скаржника була відхилена як така, що не відповідає вимогам документації конкурсних торгів.

Так, підставами відхилення пропозиції скаржника були:

відсутність в пропозиції копії документу на право власності приміщень (договір оренди, свідоцтво про право власності тощо);

довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації містить інформацію лише про двох водіїв, що суперечить наданим документам, в той час як замовнику потрібні мінімум три водії;

не надано документального підтвердження відповідності пропозиції;

не надано копії висновку санітарно-епідеміологічної експертизи на запропоновану продукцію.

У ході розгляду зазначеного питання Колегія АМКУ встановила, що у складі прпозиції скаржника містились і копія договору оренди на складські приміщення, і документальне підтвердження пропозиції, і копії декларації виробника та копія експертного висновку на яловичину охолоджену.

Крім того, щодо наявності працівників відповідної кваліфікації (водіїв), то документація замовника не містила окремої вимоги щодо кількості водіїв, отже скаржник не порушив умови документації.

Таким чином, пропозиція ТОВ «Стартрейдінг» була неправомірно відхилена замовником з наведених вище підстав.

Разом з тим, пропозиція конкурсних торгів повинна була мати реєстр наданих документів із позначенням номеру сторінки пропозиції конкурсних торгів, на якій знаходяться документи.

У складі пропозиції ТОВ «Стартрейдінг» відсутній реєстр, що не відповідає умовам документації в цій частині.

Таким чином, з цієї підстави пропозиція скаржника була відхилена замовником правомірно.

У зв’язку з цим, орган оскарження 24.10.2016 відмовив ТОВ «Стартрейдінг» у задоволенні скарги.

Рекомендовані публікації

Додати коментар