Європейські МСП: врятувати за 48 годин

Європейські МСП: врятувати за 48 годин

Лише через 2 дні після затвердження у ЄС інструментів державної підтримки в умовах спалаху COVID-19, на державну підтримку підприємництва спрямовано мільярди євро.

У публікації “11 сторінок, які можуть врятувати економіку” повідомлялося, що нещодавно, 19 березня, Європейська Комісія схвалила Тимчасовий рамковий документ, який сприятиме ефективному застосуванню державної допомоги для підтримки європейської економіки в умовах спалаху COVID-19.

Сьогодні ж ми можемо бачити вже наступні кроки, здійснені Європейською Комісією у цьому напрямку.

Станом на 22.03.2020 Комісією прийнято рішення вже щодо 12 програм державної допомоги у 5 державах-членах ЄС: Данії, Італії, Німеччині, Португалії та Франції. Загальний обсяг державної допомоги, яку планується виділити на підтримку бізнесу за схваленими програмами, перевищує 6 млрд євро.

Інформацію про схвалені Європейською Комісією програми держдопомоги, та короткий опис їх суті наведено у таблиці нижче.

Варто зазначити, що рішення про допустимість надання державної допомоги Францією та Данією були схвалені Європейською Комісією в межах 48 годин після затвердження Тимчасового рамкового документу, у якому було визначено підходи до надання державної допомоги для підтримки підприємств, які зазнали збитків від спалаху COVID-19.

Детальніше в блозі Євгена Дудника – Керівника напрямку з питань державної допомоги компанії ADS Legal Group

https://blog.liga.net/user/edudnik/article/36144

Рекомендовані публікації

Додати коментар