Закарпатське тервідділення АМКУ розпочало розслідування щодо антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

П’ятого травня Закарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи про порушення ТОВ «НеоКард» і фізичною особою-підприємцем Ласкорунською Н.П. законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів із закупівлі медичних виробів.

Річ у тому, що ФОП Ласкорунська Н.П. та ТОВ «НеоКард» за результатами проведених процедур закупівель стали переможцями торгів та уклали з їх замовниками договори на закупівлі по визначеним лотам.
А саме, з ТОВ «НеоКард» укладено договорів на загальну суму 21 096 220,00 грн, а з ФОП Ласкорунською Н.П. – на суму 438 000,00 грн.

Однак закарпатські антимонопольщики проаналізувавши документи та інформацію, надану Управлінням Служби безпеки України в Закарпатській області, встановили, що під час підготовки пропозицій конкурсних торгів для участі у певних процедурах закупівлі за рядом лотів, між ТОВ «НеоКард» і ФОП Ласкорунською Н.П. відбувався обмін інформацією щодо узгодження пропозицій конкурсних торгів.

Тервідділення АМКУ вже розпочало збір та аналіз доказів у справі про порушення ТОВ «НеоКард» і фізичною особою-підприємцем Ласкорунською Н.П. законодавства про захист економічної конкуренції у зв’язку з наявністю в їх діях під час участі у таких процедурах закупівель:

  • Державною установою «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова Національної академії медичних наук України»

виробів медичного та хірургічного призначення, інших (для ендоваскулярної хірургії) код дк 016-2010 – 32.50.5 (лот 5 – стент-система коронарна з лікувальним покриттям для звивистих судин) за державні кошти;

виробів медичного та хірургічного призначення, інших, код дк 061-2010 – 32.50.5 (лот 30 – стент-система коронарна без лікувального покриття) за державні кошти;

устаткування радіологічного, електромедичного та електротерапевтичного (для електрофізіології та кардіостимуляції) код дк 016-2010 – 26.60.1 (лот 1 – однокамерні частотно-адаптовані штучні водії ритму серця режим (SSIR), лот 2 – двокамерні штучні водії ритму (DDD), лот 5 – двокамерні частотно-адаптовані штучні водії ритму серця (DDDR), лот 6 – двокамерні превентивні частотно-адаптовані штучні водії ритму серця (DDDR) для пацієнтів з брадізалежною фібриляцією передсердь, лот 7 – ресинхронізаційні штучні водії ритму серця, лот 8 – кардіовертери-дефібрилятори однокамерні, лот 9 – кардіовертери-дефібрилятори двокамерні, лот 10 – двокамерні кардіовертери-дефібрилятори з можливістю кардіальної ресинхронізаційної терапії) за державні кошти;

  • Міністерством охорони здоров’я України

устаткування радіологічного, електромедичного та електротерапевтичного (виробів медичного призначення для електрофізіології та кардіостимуляції) (лот 2 – однокамерні частотно-адаптовані ШВРС з можливістю автоматичного регулювання амплітуди при шлуночковому ритмоведенні (SSIR), лот 3 – однокамерні частотно-адаптовані ШВРС (SSIR), лот 4 – двокамерні ШВРС без функції «авто захоплення» (DDD), лот 5 – двокамерні ШВРС з функцією «авто захоплення» (DDD), лот 6 – двокамерні ШВРС з пролонгованим терміном експлуатації та пошуком власного проведення (DDDR), лот 7 – двокамерні ШВРС для дітей та підлітків (DDDR), лот 8 – двокамерні ШВРС з режимом (DDDR), лот 9 – превентивні двокамерні частотно-адаптовані ШВРС (DDDRР) для пацієнтів з брадізалежною миготливою аритмією, лот 10 – ресинхронізаційний штучний водій ритму серця з функцією вимірювання внутрішньо грудного опору, лот 12 – кардіовертери-дефібрилятори однокамерні, лот 13 – кардіовертери-дефібрилятори двокамерні) за державні кошти;

устаткування радіологічного, електромедичного та електротерапевтичного (виробів медичного призначення для електрофізіології та кардіостимуляції) (лот 1 – двокамерні ШВРС для дітей та підлітків (DDDR)) за державні кошти;

  • Львівським обласним державним клінічним лікувально-діагностичним кардіологічним центром

 устаткування радіологічного, електромедичного та електротерапевтичного (стимуляторів серцевих) за державні кошти

  • Полтавською обласною клінічною лікарнею ім. М.В. Скліфосовського

устаткування радіологічного, електромедичного та електротерапевтичного (штучних водіїв ритму) за державні кошти;

  • Хмельницькою обласною лікарнею

інструментів і приладів медичних, хірургічних та стоматологічних (лот 4 – катетер аспіраційний з набором для його застосування) за державні кошти.

Розслідування у справі триває.

 

 

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар